Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Ledva skončil Kockatý víkend a už je tu

posledná séria zimnej časti!

Kockatý víkend

Ako každú jeseň, tak aj túto sa uskutočnil Kockatý víkend. Tento, v poradí už jedenásty, sa aj napriek miernej nepriazni počasia úspešne odohral v Zliechove. Účastníci si na ňom užili plno zábavy, hier, športu a v neposlednom rade aj matematiky či fyziky. Fotky z neho čochvíľa pribudnú aj do nášho fotoalbumu.

Netreba však váhať, pretože na dvere už neúprosne klope posledná séria zimnej časti Pikofyzu, po ktorej nás samozrejme čaká aj sústredenie pre jej najlepších riešiteľov.

Zadania úloh | Sústredenia | Fotky zo sústredení | Riešiť online

Vitaj na stránkach PIKOFYZu!

Zapoj sa aj Ty do súťaže PIKOFYZ! Budeš riešiť zaujímavé úlohy a zmeriaš si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Ak budeš medzi najlepšími, okrem vecných cien Ťa čaká aj pozvánka na super sústredenie. Ak máš nejakú otázku alebo problém, ozvi sa nám na pikofyz@p-mat.sk.
 

Riešiť online

Ak chceš odosielať svoje riešenia elektronicky, najskôr sa musíš prihlásiť (vpravo hore). Ak ešte nemáš konto, najskôr sa zaregistruj. Ak si sa zaregistroval už minulý školský rok, Tvoj email a heslo fungujú naďalej. V prípade problémov sa nám ozvi na pikofyz@p-mat.sk.

SIAESFZaSI
Pikofyz

Termín 3. série

5.12. (pred 22:45:09)
zadania 3. série
výsledkovka 2. série
vzoráky 2. série

PIKOMAT