Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Koniec tretej série je už skoro tu!

Príklady

Je najvyšší čas riešiť poslednú sériu letnej časti 20. ročníka PIKOFYZu, lebo termín je 23. apríla. Dovtedy treba poslať čo najviac riešení, čím dokážete zamiešať poradie na výsledkovej listine a získať pozvánku na letné sústredenie.

To však znamená, že vzorové riešenia predošlej série a Vaše opravené riešenia sú už verejné a rozhodne sa oplatí si ich prečítať. Tentokrát sme s nimi meškali, za čo sa ospravedlňujeme a dúfame, že Vám to nespôsobilo žiadne problémy pri riešení.

Tešíme sa na Vaše riešenia!

 

 

Vitaj na stránkach PIKOFYZu!

Zapoj sa aj Ty do súťaže PIKOFYZ! Budeš riešiť zaujímavé úlohy a zmeriaš si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Ak budeš medzi najlepšími, okrem vecných cien Ťa čaká aj pozvánka na super sústredenie. Ak máš nejakú otázku alebo problém, ozvi sa nám na pikofyz@p-mat.sk.
 

Riešiť online

Ak chceš odosielať svoje riešenia elektronicky, najskôr sa musíš prihlásiť (vpravo hore). Ak ešte nemáš konto, najskôr sa zaregistruj. Ak si sa zaregistroval už minulý školský rok, Tvoj email a heslo fungujú naďalej. V prípade problémov sa nám ozvi na pikofyz@p-mat.sk.

SIAESFZaSI