Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Aktuálne poradie

Aktuálne poradie PIKOFYZu po kategóriách, staršie výsledkové listiny nájdeš v archíve

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Pikofyz - 20. ročník, zimná časť - šk. rok 2017/2018

Konečná výsledková listina po 3. sérii zimnej časti

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka Macáková 5. A SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 4,0 5,0 4,5 49,5 73,0
2 Miroslav Pajger 7. D 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 41,4 66,4
3 Stanislav Barčák 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 5,0 5,0 1,0 4,0 3,5 4,0 42,2 63,7
4 Marko Chudík 7. S SŠ PP Letná 5,0 5,0 3,5 4,0 3,0 40,0 60,5
5 Ivan Marianek 7. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 4,5 5,0 0,5 1,0 5,0 44,0 60,0
6 Marián Kovaľ 4. A ZŠ Tomášov 5,0 5,0 2,5 3,0 5,0 5,0 1,0 33,0 56,0
7 Marko Vríčan 7. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 5,0 3,0 5,0 3,0 1,0 33,9 54,9
8 Nicol Richter 7. A ZŠ Senec Mlynská 2,5 5,0 3,5 3,0 1,5 36,3 51,8
9 Filip Halász 7. A ZŠ KE Polianska 5,0 5,0 3,0 4,0 31,0 48,0
10 Ema Bajtošová 7 SŠ PP Letná 0,5 4,0 3,0 4,0 31,3 42,8
11 Mária Mederlyová 6. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 40,1 40,1
12 Jakub Prusek 7. A ZŠ Ochodnica, Hlavná 32,8 32,8
13 Dávid Tóth 7. C ZŠ Šamorín Kláštorná 30,7 30,7
14 Vanesa Poláková 7. C ZŠ Šamorín Kláštorná 2,0 1,0 25,9 28,9
15 Jana Farnbauerová 7. B ZŠ BA Tupolevova 5,0 2,0 18,5 25,5
16 Veronika Magyaricsová 7. E ZŠ Šamorín Kláštorná 2,0 0,0 3,0 1,0 0,0 17,5 23,5
17 Dávid Valach 7 ZŠ SNV Markušovská 3,0 2,0 17,2 22,2
18 Matej Mečár 7. A ZŠ Ochodnica, Hlavná 16,5 16,5
19 Lukáš Úradník 7. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 0,0 8,0 13,0
20 Martina Kapusniaková 7. S SŠ PP Letná 11,9 11,9
21 Monika Birošová 7. B ZŠ Kurima 10,5 10,5
22 Richard Péder 7. E 1,0 1,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Janka Lenická 8. B ZŠ Močenok Školská 5,0 4,5 5,0 5,0 4,5 41,7 65,7
2 Ján Mederly 8. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 3,5 2,0 5,0 5,0 40,4 60,9
3 Beáta Pecsérke 8. B ZŠ Šaľa Krátka 5,0 3,5 3,0 1,0 5,0 40,8 58,3
4 Samuel Vaško 8. A PYP BA Novohradská 5,0 3,5 3,0 3,0 5,0 5,0 33,9 55,4
5 Richard Grešák 8. B ZŠ KE Polianska 3,0 3,0 3,0 3,0 5,0 38,3 55,3
6 Barbora Čemanová 8. A ZŠ KE Polianska 5,0 2,5 4,0 3,0 3,0 4,0 33,3 52,3
7 Laura Kiková 8. B ZŠ NR Topoľová 5,0 1,0 2,5 4,0 2,5 5,0 5,0 30,3 49,3
8 Adrián Laco 8. A ZŠ LM Demänovská cesta 1,0 4,5 4,0 1,0 3,5 29,9 43,9
9 Krištof Župník 8 SŠ PP Letná 5,0 1,5 5,0 2,0 25,0 38,5
10 Marián Šuľa 8. B ZŠ KE Polianska 5,0 2,5 1,0 0,0 26,4 34,9
11 Radovan Pivovarník 8. B ZŠ KE Jenisejská 1,0 3,0 3,0 1,5 2,0 23,9 34,4
12 Peter Deván 8.A ZŠ s MŠ Melčice - Lieskové 5,0 3,0 2,0 4,0 5,0 14,5 33,5
13 Timotej Jakubov 8. C ZŠ Humenné Štefánikova 29,1 29,1
14 Juraj Petráš 8. A ZŠ Prievidza Malonecpalská 4,5 20,0 24,5
15 Michal Gondáš 8. A ZŠ ZV J.Alexyho 22,3 22,3
16 Andrej Hollý 8 ZŠ LM Demänovská cesta 20,0 20,0
17 Peter Kováčik 9. A ZŠ ZV J.Alexyho 19,0 19,0
18 Martin Koleják 8. A CZŠ Trstená Hviezdoslavova 16,4 16,4
19 Richard Ručka 8. M SŠ PP Letná 5,0 11,0 16,0
20 Richard Gerboc 8.A ZŠ Humenné Štefánikova 0,5 0,5 1,0 10,1 12,1
21 Maroš Letaši 8. A CZŠ Trstená Hviezdoslavova 11,9 11,9
22 Gréta Galajda 8. M SŠ PP Letná 4,5 2,0 1,5 3,5 7,0
23 Daniel Verner 8. A ZŠ KE Jenisejská 5,0 5,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Paulína Dujavová 9. B ZŠ PO Šrobárova 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 42,0 66,5
2 Martin Fedorko 9. C ZŠ Prešov Šmeralova 2,5 5,0 5,0 5,0 5,0 41,5 64,0
3 Dominika Badurová 9. D ZŠ BB Golianova 4,0 1,0 2,0 5,0 4,5 40,0 56,5
Matúš Grieš 9. A ZŠ LM Demänovská cesta 3,5 5,0 5,0 5,0 38,0 56,5
5 Branislav Bubán 9 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 3,0 3,0 1,5 5,0 4,5 32,5 49,5
6 Samuel Kuziel 9 SŠ PP Letná 2,5 5,0 5,0 5,0 4,0 22,0 43,5
7 Dárius Šebeň 9. A 2,0 3,0 32,5 37,5
8 Slavomíra Špaková 9. B ZŠ PP Dostojevského 3,0 2,5 1,0 3,0 1,0 20,5 28,0
9 Emma Reichova 9 SŠ PP Letná 1,0 1,0 5,0 19,0 26,0
Samuel Koribanič 9. A ZŠ Humenné Štefánikova 26,0 26,0
11 Daniel Šebeň 9. A ZŠ BB Okružná 1,0 4,0 1,0 19,5 25,5
12 Silvia Kondášová 9. B ZŠ KE Jenisejská 2,0 3,0 0,5 15,5 21,0
13 Matúš Mytník 9 ZŠ PB Slov. partizánov 15,0 15,0
Patrik Póczoš 9. A ZŠ Lučenec Vajanského 5,0 10,0 15,0
15 Dávid Popovič 9. M ZŠ Lučenec Haličská 11,0 11,0
16 Júlia Balážová 9 ZŠ B. Štiavnica P. Dobšinského 8,5 8,5
Patrik Dvorsky 9. A ZŠ SNV O. Kožucha 8,5 8,5
18 Patrícia Kovalčíková 9. A ZŠ PP Dostojevského 6,5 6,5
19 Dana Žemberová 9. B ZŠ B. Štiavnica P. Dobšinského 5,5 5,5
20 Michal Grigľák 9. B ZŠ PP Dostojevského 4,5 4,5
21 Jakub Onuščák 9 SŠ PP Letná 4,0 4,0
22 Petra Tereza Bukovinská 9. N SŠ PP Letná 1,5 1,0 0,0 2,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Rebecca Sofia Švehlová Sekunda G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 47,0 72,0
2 Gréta Bachorcová Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 4,0 3,0 4,5 5,0 5,0 44,5 69,0
3 Erik Nagy Sekunda GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 3,0 2,0 3,0 41,6 59,6
4 Simona Šimočková Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 3,0 2,5 5,0 1,5 41,5 58,5
5 Miriam Haverlíková Sekunda SŠ BA Novohradská 4,5 5,0 2,5 2,0 3,0 41,4 58,4
6 Viktória Klačková Sekunda G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 3,0 35,5 53,5
7 Tiara Krajčiová Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 3,0 4,5 5,0 2,5 30,5 50,5
8 Karolína Kališová Sekunda GĽŠ TN 1. mája 0,5 3,0 4,5 2,0 5,0 32,5 47,5
9 Simona Belešová Sekunda G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 2,0 3,0 3,0 5,0 26,0 47,0
10 Natália Banasová Sekunda G P.Coubertina Piešťany 5,0 5,0 5,0 31,8 46,8
11 Dominika Pašuthová Sekunda A G sv.Uršule BA Nedbalova 4,5 5,0 2,5 29,0 41,0
12 Adam Droppa Sekunda G LM M. M. Hodžu 23,7 23,7
13 David Barčák Sekunda G sv.Uršule BA Nedbalova 16,9 16,9
14 Ema Ivanová Sekunda 0,0 0,0 1,0 1,0 1,0 0,5 6,7 10,2
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Martin Kopčány Tercia G Brezno Štúrova 5,0 3,0 5,0 2,5 5,0 3,5 47,6 69,1
2 Lucia Kvasničková Tercia G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 4,0 5,0 5,0 4,5 44,5 68,0
3 Alexandra Barančíková Tercia B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 3,5 3,0 1,0 5,0 5,0 45,3 66,8
4 Klára Selešová Tercia G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 4,0 5,0 4,0 4,5 43,5 66,0
5 Tímea Gertler Tercia G BA Vazovova 5,0 2,5 3,0 5,0 5,0 3,0 44,0 65,0
6 Martina Gaňová Tercia B G ZA Varšavská 5,0 4,0 4,0 2,5 5,0 38,4 58,9
7 Katarína Talpašová Tercia G KE Charkovská 5,0 5,0 1,5 1,0 3,0 3,0 4,0 36,3 52,8
8 Erik Tóth Tercia A SŠ BA Novohradská 5,0 2,5 5,0 1,0 5,0 33,7 52,2
9 Veronika Chovancová Tercia Piar. G TN Palackého 4,0 2,0 1,5 44,3 51,8
10 Zuzana Ungvarská Tercia SG CENADA BA 5,0 1,0 3,0 5,0 33,7 47,7
11 Peter Margetinec Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 4,5 1,5 5,0 31,3 47,3
12 Matej Zigo Tercia B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 2,0 1,0 1,0 5,0 21,5 35,5
13 Žofia Farkašová Tercia SKŠ NR Farská 35,2 35,2
14 Peter Beňo Tercia GAV Levice Mierová 5,0 1,0 1,5 1,5 24,5 33,5
15 Tobiáš Borsík Tercia GAV Levice Mierová 20,7 20,7
16 Ema Iványová Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,0 2,5 1,0 0,0 0,0 12,4 15,9
17 Ivan Rakšányi Tercia G Revúca Vl. Clementisa 10,9 10,9
18 Emma Bakytová Tercia A Piar. G NR Piaristická 9,3 9,3
19 Ján Gottweis Tercia GMA BA Jesenského 5,0 5,0
20 Fedor Sýkora Tercia G sv.Uršule BA Nedbalova 3,0 3,0
21 Andrej Jurica Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 0,0 1,0 0,5 0,0 0,0 1,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Matúš Hladký Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 4,5 5,0 5,0 43,0 66,5
2 Martin Kliment Kvarta Evanj. G KE Škultétyho 3,5 3,0 5,0 5,0 2,0 44,5 63,0
3 Filip Brutovský Kvarta A G KE Alejová 2,5 3,0 5,0 5,0 5,0 39,5 60,0
4 Matej Olekšák Kvarta SG KE Dneperská 3,5 5,0 5,0 3,0 5,0 34,8 56,3
5 Cyril Beňačka Kvarta SŠ BA Čachtická - de La Salle 5,0 4,0 5,0 5,0 37,0 56,0
6 Tomáš Benjamín Nižník Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 3,5 5,0 4,0 5,0 3,0 35,0 55,5
7 Marek Laheye Kvarta G LM M. M. Hodžu 2,0 5,0 4,0 5,0 5,0 33,0 54,0
8 Michal Novák Kvarta SG KE Dneperská 3,5 3,0 2,5 4,5 4,5 29,8 47,8
9 Matej Chovanec Kvarta G BA Hubeného 4,0 4,0 4,0 4,0 25,0 41,0
10 Diana Kiráľová Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 2,0 2,0 2,0 2,5 3,5 25,5 37,5
11 Michal Škvarka Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 35,3 35,3
12 Jakub Jediný Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 32,0 32,0
13 Daniel Šebo Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 0,0 0,0 0,0 3,0 0,0 26,5 29,5
14 Jakub Skaloš Kvarta ŠpMNDaG BA Skalická 27,5 27,5
15 Milan Kyseľ Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 0,0 0,0 0,0 3,0 0,0 24,0 27,0
16 Dominik Majdan Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 23,0 23,0
17 Lukáš Šrol Kvarta G BA Hubeného 21,5 21,5
18 Dominika Fillová Kvarta G SŠ Turčianske Teplice 1,0 12,5 13,5
19 Lukáš Vislocký Kvarta A G ZA Varšavská 10,5 10,5
20 Lucia Hedvigová Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 10,2 10,2
21 Filip Pavlík Kvarta B G SNV Javorová 8,5 8,5
22 Ondrej Varga Kvarta SG KE Dneperská 4,8 4,8
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI