Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Aktuálne poradie

Aktuálne poradie PIKOFYZu po kategóriách, staršie výsledkové listiny nájdeš v archíve

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Pikofyz - 20. ročník, letná časť - šk. rok 2017/2018

Konečná výsledková listina po 3. sérii letnej časti

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka Macáková 5. A SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 1,0 49,5 70,5
2 Miroslav Pajger 7. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 5,0 2,0 4,0 5,0 47,5 68,5
3 Ivan Marianek 7. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 5,0 5,0 3,0 5,0 1,0 45,0 64,0
4 Stanislav Barčák 7 ZŠ Vysoká n. Kysucou 3,5 4,0 5,0 2,0 4,0 31,0 49,5
5 Marko Vríčan 7. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 5,0 1,5 5,0 2,0 1,0 25,5 44,0
6 Marko Chudík 7. S SŠ PP Letná 3,0 2,0 0,5 1,0 1,0 33,5 41,0
7 Nicol Richter 7. A ZŠ Senec Mlynská 2,5 4,0 1,0 0,5 0,5 25,5 34,0
8 Ema Bajtošová 7 SŠ PP Letná 2,5 2,0 3,5 1,0 18,0 27,0
9 Jana Farnbauerová 7. B ZŠ BA Tupolevova 5,0 5,0 2,0 10,5 22,5
10 Lukáš Úradník 7. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 4,0 1,0 1,0 9,5 20,5
11 Marián Kovaľ 4. A ZŠ Tomášov 11,0 11,0
12 Tomáš Michlík 7. S SŠ PP Letná 8,0 8,0
13 Filip Halász 7. A ZŠ KE Polianska 7,5 7,5
14 Mária Mederlyová 6. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Samuel Vaško 8. A PYP BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 2,5 1,0 44,0 62,5
2 Beáta Pecsérke 8. B ZŠ Šaľa Krátka 5,0 3,5 3,5 4,0 1,0 40,0 57,0
3 Janka Lenická 8. B ZŠ Močenok Školská 1,0 4,0 5,0 5,0 41,7 56,7
4 Barbora Čemanová 8. A ZŠ KE Polianska 5,0 4,0 2,5 0,5 1,0 41,0 54,0
5 Peter Deván 8. A ZŠ s MŠ Melčice - Lieskové 5,0 3,5 4,5 1,0 36,2 50,2
6 Richard Grešák 8. B ZŠ KE Polianska 5,0 3,0 5,0 2,0 4,5 30,5 50,0
7 Adrián Laco 8. A ZŠ LM Demänovská cesta 5,0 0,5 1,5 4,0 1,0 37,0 49,0
8 Krištof Župník 8 SŠ PP Letná 4,0 1,5 1,5 1,0 33,0 41,0
9 Laura Kiková 8. B ZŠ NR Topoľová 35,0 35,0
10 Marián Šuľa 8. B ZŠ KE Polianska 5,0 5,0 0,5 16,7 27,2
11 Andrej Pajger 8. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 18,0 23,0
12 Timotej Jakubov 8. C ZŠ Humenné Štefánikova 20,0 20,0
13 Radovan Pivovarník 8. B ZŠ KE Jenisejská 2,0 4,0 0,5 11,1 17,6
14 Adam Lukáč 8. B ZŠ KE Polianska 3,0 5,0 1,0 6,5 15,5
15 Gréta Galajda 8. M SŠ PP Letná 3,0 1,0 6,5 10,5
16 Ján Mederly 8. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0
Richard Ručka 8. M SŠ PP Letná 3,5 2,0 1,0 2,0 5,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Paulína Dujavová 9. B ZŠ PO Šrobárova 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 44,3 68,8
2 Branislav Bubán 9 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 5,0 5,0 4,5 2,0 36,5 53,0
3 Andrej Špitalský 9. A ZŠ BB Ďumbierska 5,0 5,0 1,5 4,0 1,0 16,0 32,5
4 Slavomíra Špaková 9. B ZŠ PP Dostojevského 0,5 14,5 15,0
5 Samuel Kuziel 9 SŠ PP Letná 1,0 11,0 12,0
6 Silvia Kondášová 9. B ZŠ KE Jenisejská 0,0 1,0 1,0 4,5 6,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Rebecca Sofia Švehlová Sekunda G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 49,7 74,7
2 Gréta Bachorcová Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 2,0 5,0 5,0 5,0 49,5 74,5
3 Erik Nagy Sekunda GAMČA BA Grösslingová 4,0 5,0 5,0 5,0 47,5 66,5
4 Tiara Krajčiová Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 2,5 3,0 44,7 65,2
5 Simona Šimočková Sekunda GĽŠ TN 1. mája 4,5 5,0 5,0 2,5 3,0 43,5 63,5
6 Karolína Kališová Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 2,5 3,0 1,0 38,5 55,0
7 Miriam Haverlíková Sekunda SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 2,5 1,0 35,5 48,0
8 Natália Banasová Sekunda G P.Coubertina Piešťany 4,5 5,0 5,0 5,0 25,5 45,0
9 Simona Belešová Sekunda G Nové Mesto n. V. Športová 37,5 37,5
10 Dominika Pašuthová Sekunda A G sv.Uršule BA Nedbalova 4,0 2,0 4,5 19,0 29,5
11 Jana Hajduková II.O G KE Charkovská 28,2 28,2
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Alexandra Barančíková Tercia B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 46,5 71,5
2 Erik Tóth Tercia A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 46,0 71,0
3 Martin Kopčány Tercia G Brezno Štúrova 5,0 5,0 5,0 5,0 4,0 5,0 43,6 68,6
4 Lucia Kvasničková Tercia G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 42,5 67,5
5 Matej Zigo Tercia B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 2,0 4,0 5,0 4,5 38,5 59,0
6 Tímea Gertler Tercia G BA Vazovova 4,0 2,5 5,0 0,5 4,0 1,0 40,0 56,5
7 Veronika Chovancová Tercia Piar. G TN Palackého 5,0 3,5 4,0 3,0 3,0 36,8 55,3
8 Klára Selešová Tercia G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 1,5 1,0 3,5 4,0 5,0 33,5 52,5
9 Ján Gottweis Tercia GMA BA Jesenského 5,0 4,0 1,5 5,0 31,1 46,6
10 Peter Margetinec Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 2,5 5,0 27,0 39,5
11 Katarína Žiaková Tercia G PP Kukučínova 15,5 15,5
12 Tobiáš Borsík Tercia GAV Levice Mierová 0,5 4,0 9,5 14,0
13 Katarína Talpašová Tercia G KE Charkovská 12,5 12,5
14 Zuzana Ungvarská Tercia SG CENADA BA 11,5 11,5
15 Martina Gaňová Tercia B G ZA Varšavská 11,0 11,0
Ema Iványová Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 1,0 1,0 1,0 1,0 8,0 11,0
17 Peter Beňo Tercia GAV Levice Mierová 4,6 4,6
18 Andrej Jurica Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Michal Novák Kvarta SG KE Dneperská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 47,9 72,9
2 Cyril Beňačka Kvarta SŠ BA Čachtická - de La Salle 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 47,2 72,2
3 Matej Olekšák Kvarta SG KE Dneperská 5,0 5,0 5,0 4,5 1,0 43,4 63,9
4 Marek Laheye Kvarta G LM M. M. Hodžu 5,0 5,0 4,5 5,0 5,0 38,7 63,2
Matúš Hladký Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 1,5 5,0 4,0 5,0 43,7 63,2
6 Michal Škvarka Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 5,0 4,0 1,0 41,5 60,5
7 Tomáš Benjamín Nižník Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 3,0 5,0 2,5 2,0 1,0 46,7 60,2
8 Ela Vojtková kvarta GAMČA BA Grösslingová 5,0 2,5 5,0 5,0 5,0 31,0 53,5
9 Barbora Novosadová Kvarta Piar. G TN Palackého 5,0 5,0 36,9 46,9
10 Michaela Jančovičová Kvarta GAMČA BA Grösslingová 1,5 0,5 2,0 2,0 40,7 46,7
11 Daniel Šebo Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 0,0 0,5 0,5 4,5 0,0 36,3 41,8
Martin Kliment Kvarta Evanj. G KE Škultétyho 5,0 5,0 3,0 3,0 5,0 20,8 41,8
13 Milan Kyseľ Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 0,0 0,5 0,5 4,5 0,0 35,0 40,5
14 Jakub Skaloš Kvarta ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 1,0 28,6 39,6
15 Jakub Jediný Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 39,1 39,1
16 Diana Kiráľová Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 1,0 3,5 0,5 1,5 1,0 23,2 30,7
17 Matej Chovanec Kvarta G BA Hubeného 5,0 1,0 24,0 30,0
18 Lukáš Šrol Kvarta G BA Hubeného 20,5 20,5
19 Dominik Majdan Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 17,5 17,5
20 Lucia Hedvigová Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 9,0 9,0
21 Dominika Fillová Kvarta G SŠ Turčianske Teplice 2,5 2,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI