Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Ticho pred búrkou

príklady

 

Spolu s druhou sériou je za nami viacero skvelých akcii, ako napríklad jesenný Kockatý víkend, ktorého účastníci si vyskúšali sústredenie, naučili sa niečo nové o fyzike alebo matematike a zároveň si užili príjemný víkend s kamarátmi.

Termín druhej série bol v pondelok 6. 11. 2018 a čoskoro sa zverejnia priebežné výsledky a každý riešiteľ si bude môcť pozrieť svoje opravené riešenia a vzorové riešenia. Striehnuť treba však aj na zadania tretej série, ktorá je poslednou možnosťou získať nejaké body a dostať sa na tohtoročné zimné sústredenie.

Nenechajte si ju ujsť!

 

Vitaj na stránkach PIKOFYZu!

Zapoj sa aj Ty do súťaže PIKOFYZ! Budeš riešiť zaujímavé úlohy a zmeriaš si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Ak budeš medzi najlepšími, okrem vecných cien Ťa čaká aj pozvánka na super sústredenie. Ak máš nejakú otázku alebo problém, ozvi sa nám na pikofyz@p-mat.sk.
 

Riešiť online

Ak chceš odosielať svoje riešenia elektronicky, najskôr sa musíš prihlásiť (vpravo hore). Ak ešte nemáš konto, najskôr sa zaregistruj. Ak si sa zaregistroval už minulý školský rok, Tvoj email a heslo fungujú naďalej. V prípade problémov sa nám ozvi na pikofyz@p-mat.sk.

SIAESFZaSI