Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Nasledujúca zastávka: Zimné sústredenie

príklady

 

Termín tretej série je už v minulosti. V najbližšej budúcnosti na stránkach preto pribudnú posledné opravené riešenia, vzorové riešenia a konečné výsledky.

Ako každý polrok, najúspešnejší riešitelia budú pozvaní na zimné sústredenie PIKOFYZu, ktoré sa tentokrát bude konať 29. 1. - 3. 2. 2019 v ŠvP Zliechov. Na sústredenie sa určite prísť oplatí, nielen kvôli zaujímavej fyzike a novým vedomostiam, ale aj poriadnej dávke zábavy s inými mladými fyzikmi. Viac informácii o sústredení nájdete stránke s aktuálnymi informáciami.

Tešíme sa na všetkých účastníkov!

 

Vitaj na stránkach PIKOFYZu!

Zapoj sa aj Ty do súťaže PIKOFYZ! Budeš riešiť zaujímavé úlohy a zmeriaš si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Ak budeš medzi najlepšími, okrem vecných cien Ťa čaká aj pozvánka na super sústredenie. Ak máš nejakú otázku alebo problém, ozvi sa nám na pikofyz@p-mat.sk.
 

Riešiť online

Ak chceš odosielať svoje riešenia elektronicky, najskôr sa musíš prihlásiť (vpravo hore). Ak ešte nemáš konto, najskôr sa zaregistruj. Ak si sa zaregistroval už minulý školský rok, Tvoj email a heslo fungujú naďalej. V prípade problémov sa nám ozvi na pikofyz@p-mat.sk.

SIAESFZaSI
Pikofyz

Termín 1. série

11.2. (pred 7 dňami)
zadania 1. série

PIKOMAT