Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikofyz - 21. ročník, zimná časť - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 1. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 4,5 5,0 3,5 3,5 2,0 0,0 18,5
2 Tomáš C 7. A ZŠ Lipany Komenského 4,5 1,0 4,0 2,0 0,0 0,0 11,5
Tomas G 7 SZŠ Felix, BA Haanova 4,5 5,0 2,0 0,0 11,5
4 Matej R 7. Z SŠ PP Letná 3,0 5,0 2,5 0,0 10,5
5 Nina Š 7. Z SŠ PP Letná 2,5 4,0 2,0 0,0 8,5
6 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 2,5 0,0 1,5 2,5 1,5 0,0 8,0
7 Tomáš H 7. V SŠ PP Letná 2,0 5,0 0,0 7,0
8 Patrik P 7. A ZŠ BA Malokarpatské nám. 2,5 0,0 3,0 0,0 0,0 5,5
Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 0,5 1,0 0,5 1,5 2,0 0,0 5,5
10 Soňa V 7. Z SŠ PP Letná 5,0 0,0 5,0
Matúš N 7. A ZŠ Ružomberok Zarevúca 2,5 0,0 1,0 1,5 0,0 0,0 5,0
Ester L 7. Z SŠ PP Letná 5,0 0,0 5,0
13 Nina P 7. Z SŠ PP Letná 2,5 2,0 0,0 4,5
14 Katarína L 7. Z SŠ PP Letná 3,5 0,0 3,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Ivan M 8. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 5,0 5,0 3,5 2,5 3,0 0,0 19,0
2 Miroslav P 8. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 4,0 5,0 2,5 1,0 0,0 17,5
3 Andrea B 8. A ZŠ BA Lachova 5,0 4,0 3,5 2,0 0,0 14,5
4 Marko V 8. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 3,0 2,5 3,0 0,0 13,5
Laura V 8. D ZŠ PP Dostojevského 5,0 3,0 1,5 0,0 4,0 0,0 13,5
6 Jana F 8. B ZŠ BA Tupolevova 5,0 4,0 3,5 0,0 12,5
Pavol S 8. B ZŠ KE Družicová 0,5 2,5 4,0 3,5 2,0 0,0 12,5
8 Michal N 8. A ZŠ Lipany Komenského 2,0 4,0 3,5 1,5 0,0 0,0 11,0
9 Stanislav B 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 4,5 2,5 2,0 0,5 1,0 0,0 10,5
10 Marko Ch 8. S SŠ PP Letná 4,5 1,0 2,5 1,5 1,5 3,5 0,0 10,0
Lukáš Ú 8. C ZŠ Rajec Lipová 3,0 4,0 3,0 0,0 10,0
Ema B 8. S SŠ PP Letná 3,0 3,5 3,5 0,0 10,0
13 Ariana R 8. B ZŠ KE Družicová 0,5 0,5 3,5 1,5 0,0 0,0 6,0
14 Natália H 8 ZŠ Ivanka pri Dunaji 0,5 1,0 2,5 1,5 0,0 5,5
Lukáš H 8. M ZŠ Lučenec Haličská 3,0 0,5 1,5 3,5 0,0 0,0 5,5
Emma Š 8. B ZŠ KE Družicová 0,5 0,5 2,5 2,0 0,0 0,0 5,5
17 Daniel B 8. B ZŠ KE Družicová 0,5 0,5 3,5 0,0 4,5
Natália B 8. D ZŠ PP Dostojevského 0,5 2,0 2,0 0,0 0,0 0,0 4,5
19 Stanislava U 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 0,0 1,0 3,0 0,1 0,0 0,0 4,1
20 Matúš B 8. A ZŠ KE Jenisejská 4,5 1,0 3,0 0,0 4,0
21 Nicol R 8. A ZŠ Veľký Biel 0,0 3,5 0,0 0,0 0,0 3,5
22 Tamara O 8. B ZŠ Ružomberok Zarevúca 0,5 0,0 0,0 1,0 0,0 2,0 0,0 0,0 3,0
Michaela V 8. A ZŠ Lučenec Haličská 3,0 0,5 2,0 0,5 0,0 3,0
24 Stanislav A 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 0,0 1,0 1,5 0,1 0,0 0,0 2,6
25 Tomáš M 8. S SŠ PP Letná 1,5 0,0 1,5
26 Barbora M 8. D ZŠ PP Dostojevského 1,0 0,0 1,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Mária Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 4,0 3,5 4,0 5,0 0,0 16,5
2 Beáta P 9. B ZŠ Šaľa Krátka 5,0 3,0 3,8 4,5 0,0 16,3
3 Krištof Ž 9 SŠ PP Letná 5,0 3,5 4,5 1,0 0,0 14,0
4 Adrián L 9. A ZŠ LM Demänovská cesta 4,5 3,5 2,5 2,5 0,0 13,0
5 Richard G 9. B ZŠ KE Polianska 4,5 3,0 2,0 2,0 0,0 11,5
6 Jakub K 9. A CZŠ R. Zaymusa ZA 3,0 3,5 2,3 2,0 0,5 0,0 11,3
7 Marián Š 9. B ZŠ KE Polianska 4,5 3,0 2,0 1,0 0,0 10,5
8 Ján M 9. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 1,0 2,5 1,5 4,0 0,0 9,0
9 Samuel V 9. A PYP BA Novohradská 4,0 3,5 0,5 0,0 0,5 0,0 8,5
Kristián Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 5,0 3,5 0,0 8,5
11 Nadežda H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 2,5 2,5 0,0 0,0 0,5 0,0 5,5
Radovan P 9. B ZŠ KE Jenisejská 1,5 3,5 0,0 0,0 0,5 0,0 5,5
13 Simona M 9. C ZŠ Stará Turá 0,0 1,5 0,7 0,0 2,5 0,0 4,7
Viktória K 9. A ZŠ Stará Turá 0,0 1,5 0,7 0,0 2,5 0,0 4,7
15 Benjamín V 9. A ZŠ Lipany Komenského 3,5 0,5 0,0 4,0
16 Dominik P 9. A ZŠ BA Malokarpatské nám. 0,5 1,5 0,0 1,0 0,5 0,0 3,5
Richard R 9. M SŠ PP Letná 3,5 0,0 3,5
Gréta G 9. M SŠ PP Letná 3,5 0,0 3,5
19 Viktória P 9. M SŠ PP Letná 0,5 3,0 0,0 3,0
20 Veronika H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 0,5 1,5 0,0 0,0 0,5 0,0 2,5
21 Daniel V 9. A ZŠ KE Jenisejská 2,0 0,0 2,0
22 Magdalena K 9. B CZŠ Námestovo Komenského 5,0 0,0 0,0
Lucia K 9. M SŠ PP Letná 0,5 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 3,5 2,5 5,0 0,0 21,0
2 Daniela T sekunda A G Hnúšťa Hlavná 4,5 5,0 5,0 4,0 2,2 0,0 20,7
3 Terézia D Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 4,5 5,0 1,0 3,0 4,0 0,0 17,5
4 Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 2,0 1,0 4,0 3,5 1,5 0,0 12,0
5 Lukáš A Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 3,5 3,0 0,0 11,5
6 Filip B Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 0,0 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Gréta B Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 5,0 0,0 25,0
2 Rebecca Š Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 4,8 2,5 4,0 0,0 23,8
3 Simona Š Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 4,0 2,5 5,0 0,0 21,5
Tiara K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 4,0 2,5 5,0 0,0 21,5
5 Lenka B 3. O G KE Charkovská 3,5 5,0 5,0 1,5 2,0 1,0 0,0 17,0
6 Natália B Tercia G P.Coubertina Piešťany 5,0 4,5 5,0 0,0 14,5
Šimon B Tercia G KE Charkovská 5,0 5,0 3,0 1,5 0,0 0,0 14,5
8 Jana H 3. O G KE Charkovská 5,0 3,5 3,0 2,0 0,0 13,5
9 Jakub M Tercia A G KE Alejová 5,0 2,5 3,5 1,5 0,0 12,5
Karolína K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 1,0 4,0 2,5 0,0 12,5
11 Miriam H Tercia SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 2,0 0,0 12,0
12 Pavol D 3. OG G Nitra Párovská 3,5 4,0 3,5 0,0 0,5 0,0 11,5
13 Nina G Tercia GAB Senec Lichnerova 3,0 5,0 2,7 0,0 10,7
14 Juraj K Tercia G Lipt. Hrádok Hradná 4,0 4,5 0,5 1,0 0,0 10,0
15 Alžbeta Ch 3. A G Hnúšťa Hlavná 0,5 2,0 4,5 0,0 0,0 0,0 7,0
Filip P Tercia G KE Charkovská 1,0 2,5 1,0 1,5 0,0 1,0 0,0 7,0
17 Martin H Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 0,5 1,0 0,0 6,5
18 Klára J Tercia G KE Charkovská 1,5 3,5 0,5 0,0 5,5
19 Ladislav A Tercia A G KE Alejová 5,0 0,0 5,0
Marko Z Tercia G KE Charkovská 3,0 1,5 0,5 0,0 0,0 5,0
21 Natália P Tercia G KE Charkovská 1,0 1,0 1,5 1,0 0,0 4,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Lukáš K Kvarta S 1.SG BA Bajkalská 5,0 5,0 3,8 1,0 5,0 0,0 19,8
2 Veronika N Kvarta B G KE Alejová 5,0 2,5 2,6 3,5 5,0 0,0 18,6
3 Veronika Ch Kvarta Piar. G TN Palackého 5,0 3,5 4,0 2,5 2,5 0,0 17,5
Martin K Kvarta G Brezno Štúrova 5,0 5,0 5,0 2,0 0,5 0,0 17,5
5 Peter M Kvarta GĽŠ TN 1. mája 4,0 4,7 3,0 5,0 0,0 16,7
6 Alexandra B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 2,0 1,0 4,5 0,0 16,5
Matej Z Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 2,0 1,0 4,5 0,0 16,5
8 Július K Kvarta B G KE Alejová 5,0 3,5 2,5 3,5 1,0 0,0 15,5
9 Filip G 4. OA SŠ BA Bachova 5,0 3,0 1,5 5,0 0,0 14,5
10 Tomáš P Kvarta C G KE Alejová 5,0 3,5 1,5 3,5 0,5 0,0 14,0
11 Peter D Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 3,5 3,5 2,8 2,0 1,0 0,0 12,8
12 Anamaria Š Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 3,5 3,5 4,0 0,0 11,0
13 Ján G Kvarta GMA BA Jesenského 5,0 3,5 1,5 0,5 0,0 10,5
14 Tobiáš B Kvarta GAV Levice Mierová 5,0 2,5 1,5 0,0 9,0
15 Erik T Kvarta A SŠ BA Novohradská 3,5 3,5 0,5 0,0 1,0 0,0 8,5
16 Viktor Z 4. OA SŠ BA Bachova 2,0 3,5 2,5 0,0 0,0 8,0
17 Denisa M Kvarta B G ZA Varšavská 0,5 2,0 3,0 0,0 0,0 0,5 0,0 5,5
18 Lucia K Kvarta G F.G.Lorcu BA Hronská 3,5 0,0 3,5
19 Ema I Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 3,0 1,5 1,5 0,0 1,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI