Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikofyz - 21. ročník, zimná časť - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 2. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 4,0 4,5 5,0 0,0 18,5 32,0
2 Tomáš C 7. A ZŠ Lipany Komenského 0,0 2,0 1,5 4,0 3,5 11,5 22,5
3 Tomáš H 7. V SŠ PP Letná 5,0 4,0 4,5 7,0 20,5
4 Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 3,0 1,0 3,5 4,0 0,5 2,5 5,5 19,5
5 Soňa V 7. Z SŠ PP Letná 5,0 5,0 2,0 5,0 17,0
6 Patrik B 7. B ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 5,0 1,0 0,5 5,0 5,0 0,0 16,5
7 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 3,0 0,5 2,0 1,0 0,0 8,0 14,5
Nina Š 7. Z SŠ PP Letná 1,0 5,0 8,5 14,5
9 Matej R 7. Z SŠ PP Letná 2,5 10,5 13,0
10 Tomas G 7 SZŠ Felix, BA Haanova 11,5 11,5
11 Ester L 7. Z SŠ PP Letná 5,0 5,0 10,0
12 Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 1,0 1,5 0,0 7,5
13 Patrik P 7. A ZŠ BA Malokarpatské nám. 5,5 5,5
14 Matúš N 7. A ZŠ Ružomberok Zarevúca 5,0 5,0
15 Nina P 7. Z SŠ PP Letná 4,5 4,5
16 Katarína L 7. Z SŠ PP Letná 3,5 3,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Ivan M 8. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 5,0 4,5 2,0 5,0 5,0 19,0 40,5
2 Miroslav P 8. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 5,0 5,0 5,0 1,5 17,5 39,0
3 Andrea B 8. A ZŠ BA Lachova 5,0 5,0 3,5 4,5 5,0 14,5 37,5
4 Pavol S 8. B ZŠ KE Družicová 5,0 5,0 5,0 3,0 5,0 12,5 35,5
5 Emma Š 8. B ZŠ KE Družicová 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 5,5 30,0
6 Marko Ch 8. S SŠ PP Letná 3,0 5,0 4,0 2,0 4,0 2,5 10,0 28,5
7 Marko V 8. C ZŠ Rajec Lipová 1,0 5,0 5,0 1,5 1,5 13,5 27,5
8 Stanislav B 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 4,0 2,0 5,0 4,5 1,0 10,5 27,0
9 Laura V 8. D ZŠ PP Dostojevského 4,0 2,0 13,5 19,5
10 Nicol R 8. A ZŠ Veľký Biel 1,5 3,5 5,0 5,0 0,0 0,5 3,5 19,0
11 Jana F 8. B ZŠ BA Tupolevova 4,5 12,5 17,0
12 Matúš B 8. A ZŠ KE Jenisejská 4,0 5,0 3,5 4,0 16,5
13 Ema B 8. S SŠ PP Letná 4,0 0,0 2,0 10,0 16,0
14 Lukáš Ú 8. C ZŠ Rajec Lipová 1,0 2,0 2,0 10,0 15,0
15 Michal N 8. A ZŠ Lipany Komenského 1,0 2,5 11,0 14,5
16 Ariana R 8. B ZŠ KE Družicová 6,0 6,0
17 Lukáš H 8. M ZŠ Lučenec Haličská 5,5 5,5
Natália H 8 ZŠ Ivanka pri Dunaji 5,5 5,5
19 Daniel B 8. B ZŠ KE Družicová 4,5 4,5
Natália B 8. D ZŠ PP Dostojevského 4,5 4,5
21 Stanislava U 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 4,1 4,1
22 Tamara O 8. B ZŠ Ružomberok Zarevúca 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 3,0 3,5
23 Michaela V 8. A ZŠ Lučenec Haličská 3,0 3,0
24 Stanislav A 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 2,6 2,6
25 Tomáš M 8. S SŠ PP Letná 1,0 1,5 2,5
26 Barbora M 8. D ZŠ PP Dostojevského 1,0 1,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Richard G 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 5,0 5,0 5,0 11,5 31,5
2 Adrián L 9. A ZŠ LM Demänovská cesta 5,0 5,0 4,5 3,0 13,0 30,5
3 Mária Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 3,5 2,0 5,0 16,5 27,0
Samuel V 9. A PYP BA Novohradská 4,0 5,0 4,5 1,0 4,0 8,5 27,0
5 Krištof Ž 9 SŠ PP Letná 3,5 5,0 3,5 0,0 14,0 26,0
6 Jakub K 9. A CZŠ R. Zaymusa ZA 5,0 1,0 2,0 1,5 2,5 11,3 23,3
7 Marián Š 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 5,0 10,5 20,5
8 Beáta P 9. B ZŠ Šaľa Krátka 16,3 16,3
9 Radovan P 9. B ZŠ KE Jenisejská 3,0 0,0 1,0 0,0 0,0 5,5 9,5
10 Ján M 9. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 9,0 9,0
11 Kristián Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 8,5 8,5
Gréta G 9. M SŠ PP Letná 5,0 3,5 8,5
13 Magdalena K 9. B CZŠ Námestovo Komenského 0,0 4,8 3,0 0,0 7,8
14 Nadežda H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 0,0 0,0 2,0 5,5 7,5
15 Veronika H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 0,0 0,0 2,0 0,5 2,5 5,0
16 Viktória K 9. A ZŠ Stará Turá 4,7 4,7
Simona M 9. C ZŠ Stará Turá 4,7 4,7
18 Benjamín V 9. A ZŠ Lipany Komenského 4,0 4,0
19 Richard R 9. M SŠ PP Letná 0,0 3,5 3,5
Dominik P 9. A ZŠ BA Malokarpatské nám. 3,5 3,5
21 Viktória P 9. M SŠ PP Letná 0,0 3,0 3,0
22 Daniel V 9. A ZŠ KE Jenisejská 0,0 2,0 2,0
23 Lucia K 9. M SŠ PP Letná 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 21,0 46,0
2 Daniela T Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 20,7 45,2
3 Terézia D Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 17,5 42,5
4 Lukáš A Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 3,0 3,5 5,0 4,5 11,5 32,5
5 Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 3,0 1,0 5,0 1,0 12,0 22,0
6 Filip B Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Gréta B Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 25,0 50,0
2 Rebecca Š Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 23,8 48,8
3 Simona Š Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 4,5 2,0 21,5 43,0
4 Tiara K Tercia GĽŠ TN 1. mája 4,5 5,0 3,5 2,5 1,0 21,5 38,0
5 Karolína K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 3,5 2,5 2,0 5,0 12,5 30,5
6 Filip P Tercia G KE Charkovská 4,5 5,0 5,0 3,0 7,0 24,5
7 Pavol D 3. OG G Nitra Párovská 1,0 5,0 4,0 2,0 0,0 11,5 23,5
8 Šimon B Tercia G KE Charkovská 1,0 2,5 5,0 0,0 14,5 23,0
9 Nina G Tercia GAB Senec Lichnerova 3,0 5,0 3,0 10,7 21,7
10 Natália B Tercia G P.Coubertina Piešťany 1,0 5,0 1,0 14,5 21,5
11 Erik N Tercia GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 3,0 4,5 3,0 0,0 20,5
12 Miriam H Tercia SŠ BA Novohradská 1,0 0,0 5,0 12,0 18,0
13 Lenka B 3. O G KE Charkovská 17,0 17,0
Natália P Tercia G KE Charkovská 5,0 2,5 5,0 0,0 4,5 17,0
15 Jana H 3. O G KE Charkovská 13,5 13,5
16 Jakub M Tercia A G KE Alejová 12,5 12,5
17 Alžbeta Ch 3. A G Hnúšťa Hlavná 1,0 1,0 0,0 3,0 7,0 12,0
18 Juraj K Tercia G Lipt. Hrádok Hradná 10,0 10,0
19 Martin H Tercia GĽŠ TN 1. mája 6,5 6,5
20 Klára J Tercia G KE Charkovská 5,5 5,5
21 Ladislav A Tercia A G KE Alejová 5,0 5,0
Marko Z Tercia G KE Charkovská 5,0 5,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Lukáš K Kvarta S 1.SG BA Bajkalská 5,0 5,0 5,0 3,0 5,0 19,8 42,8
2 Veronika Ch Kvarta Piar. G TN Palackého 5,0 5,0 3,5 5,0 4,0 17,5 40,0
3 Martin K Kvarta G Brezno Štúrova 5,0 5,0 5,0 5,0 1,0 17,5 38,5
4 Július K Kvarta B G KE Alejová 2,5 5,0 5,0 5,0 2,5 15,5 35,5
5 Veronika N Kvarta B G KE Alejová 2,5 5,0 5,0 1,0 2,5 18,6 34,6
6 Alexandra B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 4,5 4,0 16,5 34,0
7 Peter M Kvarta GĽŠ TN 1. mája 5,0 4,0 3,0 5,0 16,7 33,7
8 Matej Z Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 4,5 2,5 16,5 33,5
9 Peter D Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 5,0 3,0 2,5 12,8 33,3
10 Filip G 4. OA SŠ BA Bachova 5,0 5,0 5,0 2,5 14,5 32,0
11 Erik T Kvarta A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 4,5 4,0 1,0 8,5 28,0
12 Viktor Z 4. OA SŠ BA Bachova 4,0 5,0 3,5 5,0 8,0 25,5
13 Ján G Kvarta GMA BA Jesenského 0,0 5,0 5,0 1,5 10,5 22,0
14 Anamaria Š Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,5 11,0 20,5
15 Tomáš P Kvarta C G KE Alejová 14,0 14,0
Tobiáš B Kvarta GAV Levice Mierová 2,0 3,0 9,0 14,0
17 Lucia K Kvarta G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 4,5 3,5 13,0
18 Ema I Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 1,5 5,0 1,0 1,5 9,0
19 Denisa M Kvarta B G ZA Varšavská 5,5 5,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI