Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikofyz - 21. ročník, zimná časť - šk. rok 2018/2019

Konečná výsledková listina po 3. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 2,0 4,0 4,5 2,0 3,0 19,5 35,0
2 Patrik B 7. B ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 5,0 2,5 4,5 4,0 1,5 16,5 34,0
3 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 32,0 32,0
4 Tomáš C 7. A ZŠ Lipany Komenského 2,0 2,0 1,0 0,0 2,5 22,5 30,0
5 Tomas G 7 SZŠ Felix, BA Haanova 3,0 5,0 3,0 5,0 1,0 11,5 28,5
6 Tomáš H 7. V SŠ PP Letná 4,5 20,5 25,0
7 Nina Š 7. Z SŠ PP Letná 2,0 2,0 5,0 0,0 14,5 23,5
8 Soňa V 7. Z SŠ PP Letná 2,0 2,0 17,0 21,0
9 Matej R 7. Z SŠ PP Letná 2,0 2,0 2,0 13,0 19,0
10 Ester L 7. Z SŠ PP Letná 4,0 1,0 10,0 15,0
11 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 14,5 14,5
12 Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 7,5 7,5
13 Patrik P 7. A ZŠ BA Malokarpatské nám. 5,5 5,5
Katarína L 7. Z SŠ PP Letná 2,0 3,5 5,5
15 Matúš N 7. A ZŠ Ružomberok Zarevúca 5,0 5,0
16 Nina P 7. Z SŠ PP Letná 4,5 4,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Ivan M 8. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 4,0 4,5 5,0 2,5 4,0 40,5 60,5
2 Andrea B 8. A ZŠ BA Lachova 5,0 4,5 5,0 2,5 5,0 37,5 59,5
3 Miroslav P 8. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 3,0 4,5 5,0 4,5 2,0 39,0 58,0
4 Pavol S 8. B ZŠ KE Družicová 5,0 2,0 5,0 35,5 47,5
5 Emma Š 8. B ZŠ KE Družicová 5,0 4,5 3,5 4,0 30,0 47,0
6 Marko V 8. C ZŠ Rajec Lipová 2,0 3,5 4,0 0,0 4,5 27,5 41,5
7 Stanislav B 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 3,0 2,5 5,0 3,5 27,0 41,0
8 Marko Ch 8. S SŠ PP Letná 1,0 2,0 2,0 1,0 1,5 28,5 36,0
9 Nicol R 8. A ZŠ Veľký Biel 2,0 3,0 4,5 2,0 1,5 1,0 19,0 32,0
10 Ema B 8. S SŠ PP Letná 5,0 5,0 0,0 16,0 26,0
11 Laura V 8. D ZŠ PP Dostojevského 2,0 3,5 19,5 25,0
12 Matúš B 8. A ZŠ KE Jenisejská 4,0 2,5 1,0 16,5 24,0
13 Michal N 8. A ZŠ Lipany Komenského 2,0 1,0 5,0 1,0 14,5 23,5
14 Lukáš Ú 8. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 0,0 15,0 20,0
Jana F 8. B ZŠ BA Tupolevova 3,0 17,0 20,0
16 Stanislav A 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 5,0 0,0 3,0 0,0 1,5 9,1 18,6
17 Stanislava U 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 4,0 0,0 2,5 0,0 2,0 9,6 18,1
18 Daniel B 8. B ZŠ KE Družicová 3,0 3,0 4,5 10,5
19 Natália B 8. D ZŠ PP Dostojevského 2,0 0,0 4,0 0,0 0,5 4,5 9,0
20 Ariana R 8. B ZŠ KE Družicová 6,0 6,0
21 Lukáš H 8. M ZŠ Lučenec Haličská 5,5 5,5
Natália H 8 ZŠ Ivanka pri Dunaji 5,5 5,5
23 Tamara O 8. B ZŠ Ružomberok Zarevúca 2,0 0,0 0,0 0,0 0,0 3,5 3,5
24 Michaela V 8. A ZŠ Lučenec Haličská 3,0 3,0
25 Tomáš M 8. S SŠ PP Letná 2,5 2,5
26 Barbora M 8. D ZŠ PP Dostojevského 1,0 1,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Samuel V 9. A PYP BA Novohradská 4,5 3,0 2,0 4,5 4,0 27,0 45,0
2 Richard G 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 5,0 1,0 2,0 31,5 44,5
3 Adrián L 9. A ZŠ LM Demänovská cesta 4,0 4,5 5,0 30,5 44,0
4 Mária Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 1,0 5,0 4,5 2,0 0,5 27,0 40,0
5 Marián Š 9. B ZŠ KE Polianska 2,5 2,5 1,0 20,5 26,5
6 Krištof Ž 9 SŠ PP Letná 26,0 26,0
7 Jakub K 9. A CZŠ R. Zaymusa ZA 23,3 23,3
8 Beáta P 9. B ZŠ Šaľa Krátka 16,3 16,3
9 Radovan P 9. B ZŠ KE Jenisejská 1,5 2,0 0,0 1,0 0,5 9,5 14,5
10 Ján M 9. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 4,5 9,0 13,5
Kristián Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 1,0 0,0 2,0 2,0 8,5 13,5
12 Gréta G 9. M SŠ PP Letná 8,5 8,5
13 Magdalena K 9. B CZŠ Námestovo Komenského 7,8 7,8
14 Nadežda H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 7,5 7,5
15 Benjamín V 9. A ZŠ Lipany Komenského 1,0 0,5 4,0 5,5
16 Veronika H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 5,0 5,0
17 Viktória K 9. A ZŠ Stará Turá 4,7 4,7
Simona M 9. C ZŠ Stará Turá 4,7 4,7
19 Dominik P 9. A ZŠ BA Malokarpatské nám. 3,5 3,5
Richard R 9. M SŠ PP Letná 3,5 3,5
21 Viktória P 9. M SŠ PP Letná 3,0 3,0
22 Daniel V 9. A ZŠ KE Jenisejská 2,0 2,0
23 Lucia K 9. M SŠ PP Letná 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 46,0 70,5
2 Daniela T Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 3,0 5,0 4,5 1,0 5,0 45,2 63,7
3 Terézia D Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 4,0 5,0 3,0 3,0 2,5 42,5 60,0
4 Lukáš A Sekunda GĽŠ TN 1. mája 2,0 5,0 3,5 5,0 32,5 48,0
5 Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 1,0 2,0 3,0 0,5 22,0 28,5
6 Filip B Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Gréta B Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 2,0 5,0 3,5 50,0 73,5
2 Rebecca Š Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 4,0 48,8 73,3
3 Tiara K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 3,0 4,0 5,0 2,5 38,0 57,5
4 Simona Š Tercia GĽŠ TN 1. mája 2,5 4,5 4,0 2,0 43,0 56,0
5 Karolína K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 3,0 4,0 2,0 2,0 30,5 46,5
6 Erik N Tercia GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,5 5,0 5,0 5,0 20,5 44,0
7 Natália B Tercia G P.Coubertina Piešťany 5,0 4,5 5,0 3,5 21,5 39,5
8 Filip P Tercia G KE Charkovská 3,0 2,5 4,5 3,0 1,0 24,5 38,5
9 Natália P Tercia G KE Charkovská 3,0 4,5 5,0 0,5 1,0 17,0 31,0
10 Miriam H Tercia SŠ BA Novohradská 3,0 3,0 5,0 18,0 29,0
11 Pavol D 3. OG G Nitra Párovská 23,5 23,5
12 Šimon B Tercia G KE Charkovská 23,0 23,0
13 Nina G Tercia GAB Senec Lichnerova 21,7 21,7
14 Alžbeta Ch 3. A G Hnúšťa Hlavná 0,0 2,5 4,0 12,0 18,5
15 Lenka B 3. O G KE Charkovská 17,0 17,0
16 Jana H 3. O G KE Charkovská 13,5 13,5
17 Jakub M Tercia A G KE Alejová 12,5 12,5
18 Juraj K Tercia G Lipt. Hrádok Hradná 10,0 10,0
19 Martin H Tercia GĽŠ TN 1. mája 6,5 6,5
20 Klára J Tercia G KE Charkovská 5,5 5,5
21 Ladislav A Tercia A G KE Alejová 5,0 5,0
Marko Z Tercia G KE Charkovská 5,0 5,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Lukáš K Kvarta S 1.SG BA Bajkalská 4,5 5,0 1,0 5,0 1,5 42,8 59,8
2 Veronika Ch Kvarta Piar. G TN Palackého 4,5 5,0 2,0 1,5 2,0 40,0 55,0
3 Filip G 4. OA SŠ BA Bachova 4,5 4,0 0,5 4,5 2,0 32,0 47,5
4 Július K Kvarta B G KE Alejová 3,5 4,0 2,5 1,0 35,5 46,5
5 Peter D Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 3,5 2,5 0,5 2,5 33,3 46,3
6 Veronika N Kvarta B G KE Alejová 5,0 2,5 4,0 34,6 46,1
7 Alexandra B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 2,0 2,0 34,0 42,5
8 Erik T Kvarta A SŠ BA Novohradská 4,5 2,5 2,0 5,0 28,0 42,0
9 Ján G Kvarta GMA BA Jesenského 2,0 5,0 5,0 5,0 2,5 22,0 41,5
10 Martin K Kvarta G Brezno Štúrova 38,5 38,5
11 Matej Z Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 2,0 33,5 35,5
Viktor Z 4. OA SŠ BA Bachova 3,5 4,0 2,0 0,5 0,0 25,5 35,5
13 Peter M Kvarta GĽŠ TN 1. mája 33,7 33,7
14 Tomáš P Kvarta C G KE Alejová 3,0 4,5 2,5 4,0 14,0 28,0
15 Anamaria Š Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 2,0 20,5 22,5
16 Lucia K Kvarta G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 1,5 13,0 19,5
17 Tobiáš B Kvarta GAV Levice Mierová 14,0 14,0
18 Ema I Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 9,0 9,0
19 Denisa M Kvarta B G ZA Varšavská 5,5 5,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI