Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikofyz - 21. ročník, letná časť - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 1. sérii letnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Patrik B 7. B ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 5,0 5,0 3,0 3,0 4,5 0,0 20,5
2 Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 3,0 2,5 3,5 4,0 3,0 5,0 0,0 18,5
3 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 2,5 5,0 4,0 1,5 0,0 18,0
Jozef S 7. A ZŠ s MŠ Lokca 5,0 1,0 5,0 4,0 3,0 0,0 18,0
5 Tomas G 7 SZŠ Felix, BA Haanova 5,0 2,5 4,5 5,0 0,0 17,0
6 Jonathan J 7.B 5,0 1,0 1,0 1,5 1,5 5,0 0,0 14,0
7 Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 5,0 3,0 0,0 13,0
8 Nina Š 7. Z SŠ PP Letná 5,0 2,5 3,5 1,0 0,0 12,0
9 Tomáš H 7. V SŠ PP Letná 5,0 1,0 4,5 0,0 10,5
Tomáš C 7. A ZŠ Lipany Komenského 5,0 0,0 5,0 0,5 0,0 10,5
11 Soňa V 7. Z SŠ PP Letná 5,0 5,0 0,0 10,0
Ester L 7. Z SŠ PP Letná 5,0 5,0 0,0 10,0
13 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 4,0 0,5 2,5 0,0 0,0 7,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Miroslav P 8. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 5,0 5,0 4,5 5,0 5,0 0,0 24,5
2 Ivan M 8. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 5,0 4,5 5,0 4,5 5,0 0,0 24,0
3 Matúš B 8. A ZŠ KE Jenisejská 4,5 3,0 5,0 4,5 5,0 0,0 22,0
4 Marko V 8. C ZŠ Rajec Lipová 1,5 4,5 5,0 1,5 4,0 5,0 0,0 20,0
Stanislav B 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 1,0 4,5 5,0 3,5 2,0 5,0 0,0 20,0
6 Andrea B 8. A ZŠ BA Lachova 5,0 2,0 5,0 5,0 2,0 0,0 19,0
7 Jakub P 8. A ZŠ Levice Saratovská 2,0 2,0 0,5 3,0 4,5 1,0 5,0 0,0 15,5
8 Nicol R 8. A ZŠ Veľký Biel 4,0 2,5 1,0 2,0 5,0 0,0 14,5
9 Lukáš Ú 8. C ZŠ Rajec Lipová 4,5 4,0 5,0 0,0 13,5
10 Stanislav A 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 0,5 2,5 4,5 5,0 0,0 0,0 12,5
Michal N 8. A ZŠ Lipany Komenského 0,0 4,5 4,0 4,0 0,0 12,5
12 Marko Ch 8. S SŠ PP Letná 1,0 4,0 0,5 1,0 5,0 0,0 11,5
13 Natália B 8. D ZŠ PP Dostojevského 1,5 0,5 4,0 1,5 3,5 0,0 0,0 11,0
14 Laura V 8. D ZŠ PP Dostojevského 2,0 1,0 4,5 5,0 0,0 10,5
Jana F 8. B ZŠ BA Tupolevova 4,5 1,0 4,5 0,5 0,0 10,5
16 Patricia H 8. B ZŠ TT Spartakovská 4,0 1,0 0,5 4,5 4,0 0,0 0,0 10,0
17 Stanislava U 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 0,5 2,5 4,0 2,0 0,0 0,0 9,0
18 Ema B 8. S SŠ PP Letná 0,5 4,0 3,5 0,0 8,0
19 Tomáš M 8. S SŠ PP Letná 2,5 4,0 0,5 0,0 7,0
20 Ondrej P 8. A ZŠ Veľký Biel 1,5 2,0 1,5 0,5 0,0 5,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Janka L 9. B ZŠ Močenok Školská 4,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 23,0
2 Richard G 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 5,0 4,5 3,0 5,0 0,0 22,5
3 Oskar H 9. B ZŠ KE Polianska 4,5 5,0 4,5 2,5 5,0 0,0 21,5
4 Adrián L 9. A ZŠ LM Demänovská cesta 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
5 Krištof Ž 9 SŠ PP Letná 4,5 5,0 5,0 5,0 0,0 19,5
Ján M 9. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 4,5 5,0 4,0 1,0 5,0 0,0 19,5
7 Samuel V 9. A PYP BA Novohradská 5,0 4,0 2,0 3,0 5,0 0,0 19,0
8 Radovan P 9. B ZŠ KE Jenisejská 5,0 4,0 0,0 3,5 5,0 0,0 17,5
9 Marián Š 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 4,0 1,0 5,0 0,0 15,0
10 Mária Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 5,0 5,0 0,5 0,5 0,0 0,0 11,0
11 Jakub K 9. A CZŠ R. Zaymusa ZA 1,0 1,0 2,5 0,5 5,0 0,0 10,0
12 Nadežda H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 2,5 1,0 0,5 5,0 0,0 9,0
13 Adam L 9. B ZŠ KE Polianska 4,0 0,0 4,0
14 Kristián Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 3,0 0,5 0,0 0,0 3,5
15 Gréta G 9. M SŠ PP Letná 3,0 0,0 3,0
Richard R 9. M SŠ PP Letná 3,0 0,0 3,0
17 Benjamín V 9. A ZŠ Lipany Komenského 0,5 0,0 0,0 0,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
2 Daniela T Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 5,0 5,0 0,5 5,0 4,0 0,0 19,5
3 Lukáš A Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 2,5 5,0 5,0 1,0 0,0 18,5
4 Samuel K Príma GAB Senec Lichnerova 2,0 3,5 0,5 0,0 6,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Rebecca Š Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Gréta B Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 2,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
3 Filip P Tercia G KE Charkovská 3,0 4,5 5,0 4,0 5,0 0,0 21,5
4 Šimon B Tercia G KE Charkovská 2,5 4,5 4,0 4,0 3,5 5,0 0,0 21,0
5 Tiara K Tercia GĽŠ TN 1. mája 4,0 2,0 4,5 2,0 5,0 5,0 0,0 20,5
6 Natália P Tercia G KE Charkovská 1,5 4,5 4,5 4,0 0,0 5,0 0,0 19,5
7 Erik N Tercia GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 5,0 3,0 0,0 18,0
8 Natália B Tercia G P.Coubertina Piešťany 4,5 3,0 5,0 4,5 0,0 17,0
9 Mia A Tercia A ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 2,0 5,0 5,0 0,0 0,0 16,5
Lenka B 3. O G KE Charkovská 1,0 4,5 5,0 1,0 5,0 0,0 16,5
11 Pavol D 3. OG G Nitra Párovská 0,0 1,5 5,0 4,5 5,0 0,0 16,0
12 Martin Š Tercia B G KE Alejová 4,0 3,0 4,0 4,0 0,0 15,0
13 Laura S Tercia A ŠpMNDaG BA Skalická 2,5 5,0 5,0 0,0 12,5
14 Simona Š Tercia GĽŠ TN 1. mája 3,0 3,0 1,5 4,5 0,0 12,0
15 Miriam H Tercia SŠ BA Novohradská 4,5 3,0 0,0 0,0 7,5
16 Karolína K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 0,0 5,0
17 Alžbeta Ch 3. A G Hnúšťa Hlavná 2,0 0,5 1,0 0,5 0,0 0,0 4,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Filip G 4. OA SŠ BA Bachova 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
Lukáš K Kvarta S 1.SG BA Bajkalská 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 25,0
3 Viktor Z Kvarta SŠ BA Bachova 4,0 5,0 4,5 5,0 5,0 0,0 23,5
4 Erik T Kvarta A SŠ BA Novohradská 5,0 3,0 4,0 3,0 5,0 0,0 20,0
Tomáš P Kvarta C G KE Alejová 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
6 Martin K Kvarta G Brezno Štúrova 4,5 5,0 5,0 0,0 5,0 0,0 19,5
7 Adam P Kvarta B G KE Alejová 2,0 5,0 4,0 5,0 3,0 0,0 19,0
8 Veronika Ch Kvarta Piar. G TN Palackého 4,5 5,0 4,0 0,0 5,0 0,0 18,5
9 Peter D Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 1,0 2,5 5,0 5,0 0,0 18,0
10 Ján G Kvarta GMA BA Jesenského 5,0 4,0 1,5 5,0 0,0 15,5
11 Július K Kvarta B G KE Alejová 5,0 3,0 2,0 5,0 0,0 15,0
12 Veronika N Kvarta B G KE Alejová 5,0 2,0 5,0 0,0 12,0
13 Matej Z Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 1,0 5,0 0,0 11,0
14 Alexandra B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 5,0 0,0 10,0
Tobiáš B Kvarta GAV Levice Mierová 4,5 0,5 5,0 0,0 10,0
16 Anamaria Š Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 2,0 1,0 3,0 0,0 6,0
17 Ondrej S 4. A G Hnúšťa Hlavná 1,0 0,5 0,0 0,0 1,5
Andrej P Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 1,5 0,0 0,0 1,5
19 Ema I Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 0,0 0,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI