Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikofyz - 21. ročník, letná časť - šk. rok 2018/2019

Priebežná výsledková listina po 2. sérii letnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Jozef S 7. A ZŠ s MŠ Lokca 5,0 5,0 5,0 5,0 5,0 18,0 43,0
2 Patrik B 7. B ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 2,0 3,5 5,0 5,0 3,0 20,5 39,0
3 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 4,0 5,0 2,0 3,5 18,0 37,5
4 Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 5,0 5,0 1,0 1,5 2,0 1,0 18,5 33,0
5 Tomas G 7 SZŠ Felix, BA Haanova 5,0 3,5 1,5 5,0 17,0 32,0
6 Nina Š 7. Z SŠ PP Letná 0,5 5,0 2,0 2,0 12,0 21,5
7 Soňa V 7. Z SŠ PP Letná 0,5 3,5 5,0 2,0 10,0 21,0
8 Tomáš C 7. A ZŠ Lipany Komenského 5,0 0,0 0,0 5,0 0,0 10,5 20,5
9 Ester L 7. Z SŠ PP Letná 1,5 3,5 1,5 3,0 10,0 19,5
10 Tomáš H 7. V SŠ PP Letná 1,5 3,5 2,0 10,5 17,5
Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 0,5 4,0 0,0 13,0 17,5
12 Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 5,0 3,5 1,5 3,5 2,0 0,0 15,5
13 Jonathan J 7.B 14,0 14,0
14 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 7,0 7,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Miroslav P 8. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 4,0 5,0 5,0 5,0 4,5 4,5 24,5 48,5
2 Ivan M 8. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 5,0 4,0 5,0 3,0 4,0 4,5 24,0 46,5
3 Stanislav B 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 2,5 4,0 4,5 5,0 3,0 5,0 20,0 41,5
4 Andrea B 8. A ZŠ BA Lachova 1,5 5,0 5,0 4,5 5,0 19,0 40,0
5 Matúš B 8. A ZŠ KE Jenisejská 5,0 3,5 2,5 5,0 22,0 38,0
6 Marko V 8. C ZŠ Rajec Lipová 4,0 2,0 1,5 5,0 4,5 20,0 37,0
7 Patricia H 8. B ZŠ TT Spartakovská 5,0 5,0 5,0 5,0 2,5 10,0 32,5
Nicol R 8. A ZŠ Veľký Biel 3,5 3,5 2,5 5,0 3,5 0,0 14,5 32,5
9 Marko Ch 8. S SŠ PP Letná 4,0 2,5 1,0 5,0 3,5 0,0 11,5 27,5
10 Lukáš Ú 8. C ZŠ Rajec Lipová 4,0 4,5 2,0 13,5 24,0
11 Natália B 8. D ZŠ PP Dostojevského 0,5 2,0 3,5 1,0 2,5 3,0 0,0 11,0 23,0
12 Jana F 8. B ZŠ BA Tupolevova 3,5 4,0 4,5 10,5 22,5
13 Stanislav A 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 4,0 4,0 1,0 0,0 0,0 12,5 21,5
14 Ema B 8. S SŠ PP Letná 3,5 4,0 2,0 8,0 17,5
Laura V 8. D ZŠ PP Dostojevského 0,5 4,5 2,5 0,0 10,5 17,5
16 Stanislava U 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 3,5 3,5 0,0 0,0 9,0 16,0
17 Jakub P 8. A ZŠ Levice Saratovská 15,5 15,5
18 Michal N 8. A ZŠ Lipany Komenského 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 12,5 13,0
19 Tomáš M 8. S SŠ PP Letná 7,0 7,0
20 Ondrej P 8. A ZŠ Veľký Biel 5,5 5,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Richard G 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 5,0 5,0 3,5 3,0 22,5 44,0
2 Adrián L 9. A ZŠ LM Demänovská cesta 5,0 5,0 5,0 3,5 2,0 20,0 40,5
3 Janka L 9. B ZŠ Močenok Školská 3,5 4,0 3,0 3,5 1,5 23,0 38,5
4 Oskar H 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 4,0 4,5 2,0 21,5 37,0
5 Ján M 9. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 5,0 3,0 0,0 2,0 19,5 34,5
6 Marián Š 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 1,0 3,0 4,5 15,0 28,5
7 Krištof Ž 9 SŠ PP Letná 19,5 19,5
8 Mária Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 0,0 2,5 5,0 0,0 0,5 11,0 19,0
Samuel V 9. A PYP BA Novohradská 19,0 19,0
10 Radovan P 9. B ZŠ KE Jenisejská 17,5 17,5
11 Jakub K 9. A CZŠ R. Zaymusa ZA 10,0 10,0
12 Nadežda H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 9,0 9,0
13 Natália Č 9. A ZŠ Valaliky 5,0 4,0 3,5 5,0 0,0 0,0 8,5
14 Adam L 9. B ZŠ KE Polianska 3,0 4,0 7,0
15 Kristián Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 0,0 2,5 0,0 0,0 0,5 3,5 6,5
16 Gréta G 9. M SŠ PP Letná 2,0 3,0 5,0
17 Richard R 9. M SŠ PP Letná 3,0 3,0
18 Benjamín V 9. A ZŠ Lipany Komenského 0,5 0,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 5,0 4,5 4,5 25,0 49,0
2 Daniela T Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 3,5 3,5 4,5 5,0 3,0 19,5 39,0
3 Lukáš A Sekunda GĽŠ TN 1. mája 1,0 3,5 3,5 5,0 4,5 18,5 36,0
4 Terézia D Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 0,5 3,5 5,0 5,0 3,0 0,0 17,0
5 Alfred B sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 1,5 5,0 4,0 2,0 0,0 12,5
6 Abigail B Sekunda A G KE Alejová 3,5 3,5 0,0 7,0
7 Samuel K Príma GAB Senec Lichnerova 6,0 6,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Rebecca Š Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 25,0 50,0
2 Gréta B Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 4,5 25,0 49,5
3 Tiara K Tercia GĽŠ TN 1. mája 4,0 5,0 5,0 5,0 3,5 2,0 20,5 43,0
4 Erik N Tercia GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,0 5,0 5,0 2,5 5,0 18,0 42,0
5 Pavol D 3. OG G Nitra Párovská 5,0 4,0 2,0 5,0 4,5 16,0 36,5
6 Lenka B 3. O G KE Charkovská 3,5 3,5 4,0 2,0 5,0 16,5 34,5
Natália P Tercia G KE Charkovská 4,0 5,0 2,0 3,0 1,0 19,5 34,5
8 Filip P Tercia G KE Charkovská 3,5 2,0 2,0 1,5 21,5 30,5
9 Natália B Tercia G P.Coubertina Piešťany 5,0 4,0 17,0 26,0
10 Laura S Tercia A ŠpMNDaG BA Skalická 3,5 3,5 4,5 12,5 24,0
11 Simona Š Tercia GĽŠ TN 1. mája 4,0 5,0 2,0 12,0 23,0
12 Mia A Tercia A ŠpMNDaG BA Skalická 3,5 1,0 16,5 21,0
Šimon B Tercia G KE Charkovská 21,0 21,0
14 Alžbeta Ch 3. A G Hnúšťa Hlavná 3,5 4,0 1,0 2,0 1,0 4,0 15,5
15 Martin Š Tercia B G KE Alejová 15,0 15,0
16 Nina G Tercia GAB Senec Lichnerova 3,5 3,5 5,0 0,0 12,0
17 Miriam H Tercia SŠ BA Novohradská 7,5 7,5
18 Karolína K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Lukáš K Kvarta S 1.SG BA Bajkalská 5,0 5,0 5,0 4,5 5,0 25,0 49,5
2 Filip G 4. OA SŠ BA Bachova 5,0 5,0 5,0 2,5 5,0 25,0 47,5
3 Veronika Ch Kvarta Piar. G TN Palackého 5,0 5,0 5,0 3,5 5,0 18,5 42,0
4 Martin K Kvarta G Brezno Štúrova 5,0 5,0 5,0 4,5 2,5 19,5 41,5
5 Viktor Z Kvarta SŠ BA Bachova 3,5 4,0 4,5 5,0 23,5 40,5
6 Peter D Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 2,0 5,0 4,0 4,5 18,0 37,5
7 Adam P Kvarta B G KE Alejová 3,5 5,0 5,0 1,0 1,5 19,0 35,0
8 Erik T Kvarta A SŠ BA Novohradská 4,0 5,0 5,0 20,0 34,0
9 Tomáš P Kvarta C G KE Alejová 2,5 5,0 3,5 0,0 20,0 31,0
10 Július K Kvarta B G KE Alejová 4,0 2,0 5,0 4,0 0,0 15,0 30,0
11 Matej Z Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 3,5 5,0 11,0 28,5
12 Ján G Kvarta GMA BA Jesenského 1,5 5,0 0,5 15,5 22,5
13 Tobiáš B Kvarta GAV Levice Mierová 5,0 5,0 0,0 10,0 20,0
14 Alexandra B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 2,0 10,0 17,0
Anamaria Š Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 3,5 2,5 5,0 0,0 6,0 17,0
16 Veronika N Kvarta B G KE Alejová 12,0 12,0
17 Andrej P Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 1,5 6,5
18 Ondrej S 4. A G Hnúšťa Hlavná 2,5 0,5 1,0 0,0 1,5 5,5
19 Erich K 4.A G Hnúšťa Hlavná 1,0 0,5 1,0 0,0 0,0 0,0 2,5
20 Ema I Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 0,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI