Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikofyz - 21. ročník, letná časť - šk. rok 2018/2019

Konečná výsledková listina po 3. sérii letnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Patrik B 7. B ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 5,0 4,0 4,0 4,5 2,0 5,0 39,0 61,5
2 Jozef S 7. A ZŠ s MŠ Lokca 4,0 1,0 3,0 1,0 1,0 43,0 53,0
3 Mária M 7. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 4,5 3,5 37,5 50,5
4 Tomas G 7 SZŠ Felix, BA Haanova 5,0 4,5 3,5 1,0 32,0 46,0
5 Soňa V 7. Z SŠ PP Letná 5,0 1,0 5,0 3,5 21,0 35,5
6 Patrik P 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 33,0 33,0
7 Ester L 7. Z SŠ PP Letná 5,0 3,5 3,0 1,0 19,5 32,0
8 Nina Š 7. Z SŠ PP Letná 4,0 5,0 21,5 30,5
9 Lucie G 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 5,0 5,0 17,5 27,5
10 Tomáš H 7. V SŠ PP Letná 5,0 4,5 17,5 27,0
11 Tomáš C 7. A ZŠ Lipany Komenského 20,5 20,5
12 Jonathan J 7.B 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 14,0 14,0
13 Tobiáš O 7 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 7,0 7,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Miroslav P 8. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 4,0 4,5 3,5 5,0 5,0 48,5 70,5
2 Ivan M 8. C ZŠ ZV Petra Jilemnického 5,0 4,5 4,5 4,0 5,0 46,5 69,5
3 Stanislav B 8 ZŠ Vysoká n. Kysucou 5,0 3,5 4,5 5,0 2,5 4,0 41,5 63,5
4 Andrea B 8. A ZŠ BA Lachova 5,0 4,0 5,0 5,0 40,0 59,0
5 Marko V 8. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 3,5 4,0 3,0 37,0 52,5
6 Matúš B 8. A ZŠ KE Jenisejská 1,5 4,5 4,0 3,0 38,0 51,0
7 Nicol R 8. A ZŠ Veľký Biel 5,0 4,5 1,0 32,5 43,0
8 Patricia H 8. B ZŠ TT Spartakovská 5,0 4,0 32,5 41,5
9 Marko Ch 8. S SŠ PP Letná 4,0 4,5 1,0 2,0 2,0 27,5 41,0
10 Lukáš Ú 8. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 4,5 3,0 24,0 36,5
11 Jana F 8. B ZŠ BA Tupolevova 3,5 3,0 22,5 29,0
12 Stanislav A 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 1,0 3,0 21,5 25,5
13 Laura V 8. D ZŠ PP Dostojevského 3,0 1,0 2,0 1,0 2,0 17,5 23,5
14 Natália B 8. D ZŠ PP Dostojevského 0,0 23,0 23,0
15 Stanislava U 8. A ZŠ s MŠ Čečejovce 1,0 3,5 16,0 20,5
16 Ema B 8. S SŠ PP Letná 1,0 17,5 18,5
17 Jakub P 8. A ZŠ Levice Saratovská 15,5 15,5
18 Michal N 8. A ZŠ Lipany Komenského 13,0 13,0
19 Tomáš M 8. S SŠ PP Letná 7,0 7,0
20 Ondrej P 8. A ZŠ Veľký Biel 5,5 5,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Richard G 9. B ZŠ KE Polianska 5,0 4,5 2,0 4,0 2,5 44,0 62,0
2 Janka L 9. B ZŠ Močenok Školská 4,0 4,5 4,0 3,0 38,5 54,0
3 Adrián L 9. A ZŠ LM Demänovská cesta 5,0 4,0 3,5 40,5 53,0
4 Ján M 9. E ZŠ Levice M.R.Štefánika 1,0 4,5 4,0 1,0 34,5 45,0
5 Marián Š 9. B ZŠ KE Polianska 4,0 2,5 1,0 5,0 2,0 28,5 43,0
6 Oskar H 9. B ZŠ KE Polianska 3,5 37,0 40,5
7 Krištof Ž 9 SŠ PP Letná 19,5 19,5
8 Samuel V 9. A PYP BA Novohradská 19,0 19,0
Mária Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 19,0 19,0
10 Natália Č 9. A ZŠ Valaliky 2,0 4,0 3,5 0,0 8,5 18,0
11 Radovan P 9. B ZŠ KE Jenisejská 17,5 17,5
12 Nadežda H 9. A ZŠ Šamorín Kláštorná 5,0 0,0 9,0 14,0
13 Jakub K 9. A CZŠ R. Zaymusa ZA 10,0 10,0
14 Gréta G 9. M SŠ PP Letná 3,0 5,0 8,0
Adam L 9. B ZŠ KE Polianska 1,0 7,0 8,0
16 Kristián Š 9. A ZŠ Lipany Komenského 6,5 6,5
17 Richard R 9. M SŠ PP Letná 3,0 3,0
18 Benjamín V 9. A ZŠ Lipany Komenského 0,5 0,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Šárka M Príma SZŠ CENADA BA 5,0 5,0 3,5 3,5 2,0 5,0 49,0 71,0
2 Lukáš A Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 4,5 4,5 5,0 36,0 55,0
3 Daniela T Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 4,5 2,5 1,5 3,5 3,5 39,0 54,5
4 Terézia D Sekunda A G F.G.Lorcu BA Hronská 4,5 4,5 1,5 1,5 2,5 17,0 31,5
5 Alfred B Sekunda B ŠpMNDaG BA Skalická 3,0 4,0 12,5 19,5
Tomáš K Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 4,0 15,5 19,5
7 Abigail B Sekunda A G KE Alejová 5,0 7,0 12,0
8 Samuel K Príma GAB Senec Lichnerova 6,0 6,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Gréta B Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 4,5 5,0 5,0 5,0 49,5 74,5
2 Rebecca Š Tercia G Nové Mesto n. V. Športová 4,5 4,0 4,5 4,0 4,0 5,0 50,0 72,0
3 Tiara K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 4,5 1,5 5,0 2,0 43,0 61,0
4 Erik N Tercia GAMČA BA Grösslingová 5,0 4,0 2,0 5,0 42,0 58,0
5 Lenka B 3. O G KE Charkovská 4,0 1,0 5,0 34,5 44,5
6 Filip P Tercia G KE Charkovská 0,5 4,5 4,0 30,5 39,5
Natália P Tercia G KE Charkovská 5,0 0,0 34,5 39,5
8 Mia A Tercia A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 5,0 4,0 21,0 39,0
9 Natália B Tercia G P.Coubertina Piešťany 5,0 2,0 2,5 3,0 26,0 38,5
10 Šimon B Tercia G KE Charkovská 4,0 4,5 5,0 3,5 21,0 38,0
11 Pavol D 3. OG G Nitra Párovská 36,5 36,5
12 Laura S Tercia A ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 24,0 33,0
13 Simona Š Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 23,0 28,0
14 Alžbeta Ch 3. A G Hnúšťa Hlavná 4,5 3,5 0,0 4,0 15,5 27,5
15 Nina G Tercia GAB Senec Lichnerova 5,0 3,0 12,0 20,0
16 Jana H 3. O G KE Charkovská 5,0 3,5 3,5 5,0 0,0 17,0
17 Martin Š Tercia B G KE Alejová 15,0 15,0
18 Miriam H Tercia SŠ BA Novohradská 7,5 7,5
19 Karolína K Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Lukáš K Kvarta S 1.SG BA Bajkalská 5,0 4,5 3,5 4,0 4,0 49,5 70,5
2 Filip G 4. OA SŠ BA Bachova 4,0 4,5 2,0 5,0 4,0 47,5 67,0
3 Martin K Kvarta G Brezno Štúrova 5,0 5,0 4,5 5,0 5,0 41,5 66,0
4 Veronika Ch Kvarta Piar. G TN Palackého 5,0 5,0 2,0 5,0 4,0 42,0 63,0
5 Viktor Z Kvarta SŠ BA Bachova 4,0 4,5 5,0 2,5 40,5 56,5
6 Peter D Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 4,0 5,0 5,0 3,0 37,5 54,5
7 Adam P Kvarta B G KE Alejová 5,0 3,5 2,5 3,0 5,0 35,0 54,0
8 Tomáš P Kvarta C G KE Alejová 4,5 5,0 5,0 31,0 45,5
9 Július K Kvarta B G KE Alejová 4,5 2,5 3,0 30,0 40,0
10 Matej Z Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 4,0 28,5 37,5
11 Ján G Kvarta GMA BA Jesenského 3,0 5,0 5,0 22,5 35,5
12 Tobiáš B Kvarta GAV Levice Mierová 4,5 1,0 5,0 3,5 20,0 34,0
Erik T Kvarta A SŠ BA Novohradská 34,0 34,0
14 Anamária Š Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 1,0 3,0 0,0 3,0 3,5 17,0 27,5
15 Veronika N Kvarta B G KE Alejová 5,0 4,0 5,0 12,0 26,0
16 Alexandra B Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 17,0 17,0
17 Andrej P Kvarta B ŠpMNDaG BA Skalická 6,5 6,5
18 Ondrej S 4. A G Hnúšťa Hlavná 5,5 5,5
19 Erich K 4. A G Hnúšťa Hlavná 2,5 2,5
20 Ema I Kvarta A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,5 0,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI