Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Pikofyz - 22. ročník, zimná časť - šk. rok 2019/2020

Priebežná výsledková listina po 1. sérii zimnej časti

Kategória: 7 8 9 Sekunda Tercia Kvarta

Kategória 7

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Levoslava Eunika Liberdová 6. A ZŠ PP Dostojevského 4,5 5,0 1,0 4,0 5,0 1,5 1,0 0,0 20,0
Samuel Stano 7. A ZŠ BA Svätej rodiny 5,0 5,0 5,0 5,0 0,0 20,0
3 Viliam Bachár 7. A CZŠ Narnia BA Beňadická 4,5 5,0 4,0 5,0 0,0 18,5
4 Tamara Mečárová 7. P SŠ PP Letná 5,0 3,0 4,5 5,0 0,0 17,5
5 Kristína Petrášová 7. A ZŠ BB Ďumbierska 5,0 5,0 5,0 0,0 15,0
Marek Syč 5. A ZŠ BA Palisády 57 4,5 5,0 5,0 0,5 0,0 15,0
7 Tamara Pejková 7. M SŠ PP Letná 4,5 5,0 5,0 0,0 14,5
Daniel Machala 7. X CZŠ Narnia PK Komenského 1,0 4,5 4,0 5,0 0,0 14,5
9 Hanka Pánisová 7. A ZŠ BA Mierová 5,0 5,0 1,5 0,0 11,5
10 Ema Rothová 6. A ZŠ PP Dostojevského 4,5 0,0 1,0 0,0 2,5 1,5 0,5 0,0 10,0
Samuel Kundrata 7. M SŠ PP Letná 5,0 5,0 0,0 10,0
12 Matúš Čársky 7 ZŠ Pliešovce Školská 4,0 1,0 3,5 1,0 0,0 9,5
Tomáš Nagy 7. E ZŠ Lipany Komenského 4,5 5,0 0,0 9,5
14 Mario Seman 7. A ZŠ Lipany Komenského 2,0 1,0 5,0 0,0 8,0
15 Karol Tomko 7. A ZŠ Lipany Komenského 2,0 5,0 0,0 7,0
16 Júlia Zozuľáková 6. A ZŠ PP Dostojevského 2,5 4,0 0,0 6,5
17 Martin Jucha 7. P SŠ PP Letná 5,0 0,0 5,0
18 Alica Šimková 6. B ZŠ PP Dostojevského 0,0 0,0 0,0 0,0
Tobias Steiniger 7. C ZŠ BB Ďumbierska 0,0 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 8

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Patrik Bukovský 8. B ZŠ s MŠ BA Za kasárňou 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Ester Leila Langrová 8. Z SŠ PP Letná 5,0 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 24,0
3 Patrik Prítrský 8 ZŠ s MŠ Jaslovské Bohunice 5,0 1,5 4,0 5,0 4,5 0,0 20,0
4 Ján Kubičko 8. Z SŠ PP Letná 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 19,0
5 Jozef Smolár 8. A ZŠ s MŠ Lokca 5,0 4,0 4,0 5,0 0,5 0,0 18,5
6 Šimon Zemčák 8. B ZŠ s MŠ Kežmarok Petržalská 5,0 2,5 4,0 5,0 1,5 0,0 18,0
Soňa Vasiľová 8. Z SŠ PP Letná 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 18,0
8 Jonathan Jančík 8. B ZŠ Pusté Úľany 4,5 5,0 3,0 3,0 5,0 0,5 0,5 0,0 16,5
9 Júlia Berežňáková 8. B ZŠ Prešov Májové námestie 2,5 5,0 4,0 5,0 1,0 0,5 0,0 15,5
10 Sofia Čellárová 8. A ZŠ BB Ďumbierska 3,0 3,0 3,0 5,0 1,0 0,0 0,0 15,0
11 Jakub Klopstock 8. A ZŠ Dubová 5,0 4,5 3,0 2,0 0,0 14,5
12 Tomáš Cuprák 8. A ZŠ Lipany Komenského 5,0 1,0 2,0 5,0 1,0 0,0 14,0
Mária Mederlyová 8. D ZŠ Levice M.R.Štefánika 5,0 4,0 5,0 0,0 14,0
14 Šimon Breznoščák 8. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 2,5 4,5 1,0 1,0 1,5 2,5 0,0 0,0 10,5
15 Tomáš Habáň 8. V SŠ PP Letná 5,0 5,0 5,0 0,0 10,0
16 Sandra Gerová 8. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 5,0 3,0 1,0 2,5 0,0 6,5
17 Zoja Tuptová 8. A ZŠ KE Jenisejská 2,5 2,0 1,8 0,0 6,3
Patrícia Medvecová 8. A ZŠ KE Jenisejská 2,5 2,0 1,8 0,0 6,3
19 Lucie Guštafíková 8. X CZŠ Narnia PK Komenského 3,5 5,0 0,5 0,0 5,5
20 Martin Petráš 8. A ZŠ Prievidza Malonecpalská 5,0 0,0 5,0
Michaela Zemková 8. A ZŠ Komárno Komenského 5,0 0,0 5,0
Erik Šlosár 8. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 5,0 2,5 2,5 0,0 5,0
23 Oskar Hazlinger 8. B ZŠ BA Dudova 1,0 0,0 0,0 0,0 2,0 0,5 0,0 0,0 2,5
24 Kristína Gurňáková 8. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 2,0 0,0 0,0 2,0 0,0 2,0
25 Sebastian Malackanič 8. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 0,0 0,5 0,0 0,5
26 Karin Zubková 8. A ZŠ Vranov n. T. Sídlisko Lúčna 5,0 0,0 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória 9

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Emma Šimčíková 9. B ZŠ KE Družicová 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Ivan Marianek 9. A ZŠ ZV Petra Jilemnického 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Andrea Brudňáková 9. A ZŠ BA Lachova 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
4 Lukáš Fialka 9. A ZŠ Stará Turá 4,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 23,0
5 Miroslav Pajger 9. D ZŠ Bytča Ul. Mieru 4,0 4,0 5,0 2,0 5,0 0,0 20,0
6 Marko Chudík 9. S SŠ PP Letná 2,0 4,0 5,0 4,5 1,0 0,0 16,5
7 Alena Medžová 9. B ZŠ BA Mierová 2,5 2,5 5,0 5,0 1,0 0,0 16,0
Marko Vríčan 9. C ZŠ Rajec Lipová 5,0 5,0 1,0 5,0 0,0 16,0
9 Thu Trang Nguyen Thi 9. A ZŠ BA Mierová 5,0 4,0 4,0 1,0 1,0 0,0 15,0
10 Stanislav Barčák 9 ZŠ E.A.Cernana, Vysoká n/Kys. 5,0 3,5 5,0 0,5 0,0 0,0 14,0
11 Lukáš Úradník 9. C ZŠ Rajec Lipová 3,0 5,0 1,0 4,0 0,0 13,0
12 Ema Bajtošová 9. S SŠ PP Letná 5,0 5,0 1,0 0,0 11,0
13 Patrícia Novotná 9. B ZŠ KE Jenisejská 0,5 2,0 5,0 0,5 2,5 0,0 10,5
14 Krištof Bajus 9. A ZŠ Lipany Komenského 1,0 2,0 5,0 1,5 0,3 0,0 9,8
15 Laura Veštúrová 9. D ZŠ PP Dostojevského 5,0 1,5 3,5 4,5 0,0 9,5
16 Rastislav Andraščík 9. A ZŠ Lipany Komenského 1,0 2,0 5,0 1,0 0,3 0,0 9,3
Aleš Seman 9. A ZŠ Lipany Komenského 1,0 2,0 5,0 1,0 0,3 0,0 9,3
18 Jana Farnbauerová 9. B ZŠ BA Tupolevova 4,0 5,0 0,0 9,0
19 Jakub Peťka 9. A ZŠ Levice Saratovská 3,0 4,0 0,0 7,0
20 Adam Gula 9 ZŠ s MŠ Hrušov 5,0 3,0 0,0 1,0 5,0 0,5 0,0 0,0 6,5
Michal Novický 9. A ZŠ Lipany Komenského 5,0 1,5 0,0 6,5
Filip Bolda 9 ZŠ s MŠ ZA Brodno 2,5 2,5 2,5 4,0 0,0 0,0 6,5
23 Vladislav Mitický 9. S SŠ PP Letná 5,0 0,0 5,0
24 Natália Bendíková 9. D ZŠ PP Dostojevského 2,0 2,0 0,5 0,0 4,5
25 Leila Kubovová 9. D ZŠ PP Dostojevského 4,5 0,0 2,5 0,5 0,0 3,0
26 Barbora Mazureková 9. D ZŠ PP Dostojevského 0,0 1,0 0,0 1,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Sekunda

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Daniel Jediný Sekunda A SŠ BA Novohradská 5,0 5,0 4,5 5,0 5,0 0,0 24,5
Šárka Macáková Sekunda SZŠ CENADA BA 4,5 5,0 5,0 5,0 5,0 4,5 0,0 24,5
3 Igor Vargovič Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 23,0
4 Viliam Gottweis Sekunda A GAMČA BA Grösslingová 3,5 5,0 4,0 4,0 5,0 0,0 21,5
5 Aneta Lukáčová Sekunda G Hnúšťa Hlavná 4,5 5,0 4,0 2,5 5,0 0,0 21,0
6 Andrea Hrotko Sekunda GĽŠ TN 1. mája 5,0 0,0 4,0 5,0 5,0 0,0 19,0
7 Marcel Farbula Sekunda A G TT Hviezdoslavova 4,5 5,0 4,0 5,0 0,0 18,5
8 Patrik Kajaba Sekunda GAMČA BA Grösslingová 2,5 5,0 0,0 4,0 3,5 0,0 15,0
Alexander Požár Sekunda SŠ BA Novohradská 5,0 1,0 4,0 5,0 0,0 15,0
10 Linda Polakovičová Príma SŠ BA Čachtická - de La Salle 4,5 2,0 1,5 3,5 1,5 1,0 2,0 0,0 13,5
11 Miroslav Simig Sekunda C ŠpMNDaG BA Skalická 5,0 2,5 0,0 5,0 0,0 12,5
Miriam Lásková Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 4,5 0,0 1,5 4,0 2,5 0,0 12,5
13 Teo Gertler Príma A GAMČA BA Grösslingová 5,0 5,0 0,0 10,0
14 Ján Vrbiar Sekunda G Hnúšťa Hlavná 4,5 3,0 0,0 0,0 1,5 0,0 9,0
15 Patrícia Muránska Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 4,5 1,0 2,5 0,0 8,0
16 Rebeka Vranská Sekunda A G Hnúšťa Hlavná 2,0 1,0 2,5 0,0 5,5
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Tercia

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Lukáš Anderle Tercia GĽŠ TN 1. mája 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
2 Ľubica Pješčáková Tercia G KE Charkovská 4,5 5,0 5,0 4,0 5,0 4,0 0,0 23,0
3 Ondrej Králik Tercia A G KE Alejová 5,0 5,0 4,0 5,0 3,5 0,0 22,5
4 Daniela Trnavská Tercia A G Hnúšťa Hlavná 5,0 5,0 5,0 1,5 4,0 0,0 20,5
5 Bruno Boczek Tercia B G KE Alejová 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 19,0
6 Terezka Dadajová Tercia A G F.G.Lorcu BA Hronská 5,0 2,0 5,0 0,0 3,5 0,0 15,5
7 Ema Schwartzova Tercia G KE Charkovská 0,0 4,0 1,0 4,0 4,0 0,0 13,0
8 Martin Duska Tercia A G sv.Uršule BA Nedbalova 0,0 3,0 3,5 5,0 0,5 0,0 12,0
9 Abigail Beblavá Tercia A G KE Alejová 5,0 5,0 0,0 10,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz

Kategória Kvarta

MenoTriedaŠkola 1 2 3 4 5 6 7 D
1 Rebecca Sofia Švehlová Kvarta G Nové Mesto n. V. Športová 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
Gréta Bachorcová Kvarta GĽŠ TN 1. mája 5,0 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 24,0
3 Tiara Krajčiová Kvarta GĽŠ TN 1. mája 4,5 4,0 5,0 5,0 5,0 0,0 23,5
4 Simona Šimočková Kvarta GĽŠ TN 1. mája 5,0 4,0 5,0 5,0 0,0 19,0
5 Natália Kazimierová Kvarta A G Námestovo Mieru 4,0 4,0 3,0 2,0 5,0 0,0 18,0
Erik Nagy Kvarta GAMČA BA Grösslingová 2,0 4,0 5,0 5,0 2,0 0,0 18,0
7 Natália Banasová Kvarta G P.Coubertina Piešťany 3,5 4,0 5,0 5,0 0,0 17,5
Dávid Kepič Kvarta A G KE Alejová 5,0 4,0 5,0 3,5 0,0 17,5
9 Lea Romana Bálintová Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 5,0 3,5 5,0 0,5 2,0 0,0 16,0
10 Laura Skalošová Kvarta A ŠpMNDaG BA Skalická 4,5 5,0 5,0 0,0 14,5
11 Barbora Baltovičová Kvarta G KE Alejová 4,0 5,0 5,0 0,0 14,0
12 Peter Kučár Kvarta GAB Senec Lichnerova 4,0 5,0 1,5 1,0 0,0 11,5
13 Viktor Blaščák Kvarta GAB Senec Lichnerova 4,0 5,0 1,0 1,0 0,0 11,0
14 Nina Griačová Kvarta GAB Senec Lichnerova 3,5 5,0 2,0 0,0 10,5
15 Bianka Gurská Kvarta B G KE Alejová 3,0 5,0 2,0 0,0 10,0
16 Emma Vachová Kvarta A G Hnúšťa Hlavná 3,5 3,5 0,5 0,0 0,0 7,5
Laura Gerényiová SŠ PP Letná 1,0 5,0 1,5 0,0 7,5
18 Pavol Dávid Kvarta G Nitra Párovská 2,5 3,0 1,5 0,0 7,0
19 Jozef Bachniček Kvarta C ŠpMNDaG BA Skalická 0,0 0,0 0,0 0,0
započítava sa 5 najlepšie vyriešených príkladov (podčiarknuté), D-body doteraz
SIAESFZaSI