Podporte nás! P-MAT - organizátor
Organizátor PIKOMATu a PIKOFYZu
vpsFree.cz
Internetové pripojenie a server pre tieto web stránky zabezpečuje občianske združenie vpsFree.cz
československý časopis pro fyziku

Posledná séria zimnej časti!

príklady

 

Od zimných sústredení nás už delí iba jedna séria. Jej zadania sú už verejné, ako aj vzorové riešenia predošlej série. Teraz máte poslednú príležitosť stúpnuť o pár priečok vo výsledkovke a zamakať, aby ste dostali pozvánku na zimné sústredenie. Tak šup riešiť!

Tento ročník v zadaniach nájdete jednu novinku, seriálovú úlohu na pokračovanie (úloha č. 5). K tejto úlohe a jej nástupkyniam v ďalších sériách sme pre vás pripravili študijný materiál, ktorý vám pomôže s jej riešením.

 

Veľa úspechov pri riešení!

 

Vitaj na stránkach PIKOFYZu!

Zapoj sa aj Ty do súťaže PIKOFYZ! Budeš riešiť zaujímavé úlohy a zmeriaš si sily s rovesníkmi z celého Slovenska. Ak budeš medzi najlepšími, okrem vecných cien Ťa čaká aj pozvánka na super sústredenie. Ak máš nejakú otázku alebo problém, ozvi sa nám na pikofyz@p-mat.sk.
 

Riešiť online

Ak chceš odosielať svoje riešenia elektronicky, najskôr sa musíš prihlásiť (vpravo hore). Ak ešte nemáš konto, najskôr sa zaregistruj. Ak si sa zaregistroval už minulý školský rok, Tvoj email a heslo fungujú naďalej. V prípade problémov sa nám ozvi na pikofyz@p-mat.sk.

SIAESFZaSI
Pikofyz
KOCKATÝ VÍKEND

11. – 13. október 2019
15. – 17. november 2019
ŠvP Lazy pod Makytou

viac info

PIKOMAT